مدرسه روابط عمومی

نقد مطلب «نحوه ی ساخت بک لینک» یک ادمین

سایت یک ادمین در یادداشتی آورده است: «یکی از فاکتورهای تعیین کننده برای رنک گوگل بک لینک شما هستش. شاید برای بدست اوردن بک لینک راههای مختلفی وجود داشته باشه اما راهی که تو این پست بهش میپردازیم یه راه کم حجم و بصرفه هستش.

شما میتونید با ساختن وبلاگهای متعددی که محتوای کمی داشه باشن برای خودتون بک لینک جمع کنید. مثلا شما میتونید یه وبلاگ درباره ی حیات وحش درست کنید و تو اون وبلاگ ۴-۵ تا پست قرار بدید و در آخر هر پست لینکهای خودتون رو قرار بدید. البته باید توجه کنید اگه از محتوای کپی استفاده کنید نتیجه ای نخواهید گرفت و همچنین بهتره که از وردپرس استفاده کنید. وردپرس در ایندکس کردن سایت و وبلاگ شما تو گوگل واقعا معجزه میکنه.

ضمنا توجه کنید که تو هر وبلاگ یا هر وبسایتی که به این شکل میسازید به وبلاگها و وبسایتهای دیگتون هم لینک بدید. ضمن اینکه قرار دادن یه لینک از یه سایت معتبر مثل دانلود دات کام رو اعتبار لینکهای شما بی تاثیر نیست.»

بایستی بگویم که اگر بر مبنای این اصل سئویی سایت خود را سئو کنید، مستقیم وارد جهنم خواهید شد. یعنی الگوریتم های پنگوئن و پاندا شما را شناسایی کرده و سایت تان تنبیه می شود. در پست های آتی در مورد اینکه چگونه باید برنامه ای روابط عمومی اجرا کنید تا بتوانید با سئو پی آر کردن سایت خود که در نهایت منجر به دریافت بک لینک شوید.

نوبت خواننده
نام شریفتان :
ایمیل : [پنهان میماند]
وب/وبلاگ :